تاریخچه فعالیت

شركت سامان گستران صانع « سهامي خاص» از آذر ماه سال 1388 با به ثبت رسيدن شركت در سازمان ثبت شركت ها به شماره ثبت رسمي 27679 و سپس با اخذ جواز تأسيس واحد فنّي و مهندسي از وزارت صنايع به شماره 9031/ 105 در تبریز، با هدف خدمت رسانی به سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها (دولتی/ نیمه خصوصی و خصوصی) و جامعه مدیران کشور در بخش صنعت و خدمات با همکاری و مشارکت جمعی از متخصصین رشته های مرتبط در دو محور آموزش و تحقیق فعالیت خود را آغاز نمود.

خدمات مطالعاتی و پژوهشی یکی دیگر از ابعاد فعالیت های این شرکت را تشکیل می دهد. این رشته از فعالیت از یک طرف زمینه ارتقاء بیشتر کمی و بالاخص کیفی سایر خدمات و فعالیت های شرکت را فراهم نموده و از طرف دیگر با انجام مطالعات و بررسی های علمی، ظرفیت ها و تنگناهای جامعه صنعتی و خدماتی کشور را مورد بررسی قرار داده و بدین وسیله مدیران را در ایفای مسئولیت های خود یاری می رساند.

شرکت سامان گستران صانع در سال 1390 پس از دو سال فعالیت موفّق به اخذ صلاحیت حضور در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز گردیده و با عنایت پروردگار از سال 1390 در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی (تبریز) مستقر می باشد.

شركت سامان گستران صانع به دنبال افزايش سهم بازار و جهت ارتقاي سيستم هاي داخلي شركت موفّق به دريافت گواهينامه استاندارد گرديده و با در نظر گرفتن تغییر ویرایش این استاندارد در سال 2015 سیستم مدیریت کیفیت خود را به ویرایش جدید آن انتقال داده است. این شرکت در ادامه روند فعالیت خود در نیمه دوم سال 94 طی رایزنی های که در خصوص اخذ کارگزاری ارائه خدمات دامنه فعالیت خود به شرکت های دانش بنیان منطقه داشت موفّق به برقراری ارتباط با کریدور صادارت معاونت ریاست جمهوری شد و طی هماهنگی های ایجاد شده با ایشان شروع به اطلاع رسانی به شرکت های دانش بنیان منطقه در خصوص خدمات قابل ارائه نمود.

با عنایت به تغییرات به عمل آمده در ساختار کریدور صادرات و تحویل امور اجرایی آن به صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت ریاست جمهوری در ادامه این شرکت به عنوان کارگزار مورد تائید این نهاد از سال 96 فعالیت خود در خصوص ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان را از سرگرفت و در حال حاضر نیز در حال ارائه خدمات دامنه فعالیت خود به شرکت های دانش بنیان منطقه می باشد.

این شرکت متشکّل از کارشناسان و مشاورین مجرّب در حیطه های مختلف با سابقه درخشان و اساتید مجرب با پیشینه علمی و اجرایی مرتبط با حیطه های مورد تدریس و آموزش اثربخش و تحقیقات کاربردی، آمادگی دارد خدمات آموزشی و تحقیقاتی خود را در دامنه فعالیتی خود به مشتریان عزیز ارائه نماید.
 بر همین اساس مجموعه شرکت سامان گستران صانع شعار گسترش کیفیت در سازمان، ﺑﻬترین اندﻳﺸﻪ در بقاء را در بازار رقابتی امروز، سرلوحه کار خود قرار داده و اندک مشتریان خود در ابتدای کار را امروز نزدیک به صد شرکت و سازمان مختلف رسانیده و هم اکنون با مجموعه ای از کارشناسان و پرسنل زبده در امر آموزش و تحقیق افتخار خدمت رسانی به آنها را در کل ایران عزیز را دارد و بر این باور است که مشتریان بالاترین مقام را نزد شرکت داشته و رضایت آنان سرآمد اهداف این شرکت می باشد.
در انتها آرزوی سرافرازی برای تمامی عزیزانی که چه به عنوان ارائه دهنده خدمت در شرکت سامان گستران صانع و چه به عنوان خدمت گیرنده از این شرکت با ما همکاری داشته و یا در آینده ان شالله خواهند داشت، داریم.برای موفقیت هرچه بیشتر تمامی مشتریان شرکت که همواره ما را در عرصه کار تنها نگذاشته و همراهمان بوده اند دست دعا به سوی پروردگار دراز می کنیم ودر انتها با استعانت درگاه از خداوند متّعال امیدواریم گام های باثبات تر از گذشته در راستای اعتلای صنعت ایران و بهبود مستمر مجموعه تحت امر مشتریانمان را فراهم آوریم.