• اسلاید ۳
 • اسلاید 1
 • اسلاید ۴
 • اسلاید 2
لیست خبر و اطلاعیه ها
جدیدترین اخبار و رویدادها
عقد قرارداد با شرکت محترم خاوران پلاستیک شهریار (دندلوله) 1400/02

به حول و قوه الهی برگ زرین دیگری در سوابق شرکت سامان گستران صانع در اردی بهشت ماه سال 1400 رقم خورد.

 

تاریخ انتشار: جمعه, ارديبهشت 17, 1400 | ادامه خبر...
عقد قرارداد با شرکت محترم امین صنعت اورین (یوناراک) 1400/02

به حول و قوه الهی برگ زرین دیگری در سوابق شرکت سامان گستران صانع در اردی بهشت ماه سال 1400 رقم خورد.

 

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ارديبهشت 16, 1400 | ادامه خبر...
عقد قرارداد با شرکت محترم داداش برادر (آیدین) 1400/01

به حول و قوه الهی برگ زرین دیگری در سوابق شرکت سامان گستران صانع در ابتدای سال 1400 رقم خورد.

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ارديبهشت 16, 1400 | ادامه خبر...
ممیزی سرت ISO 22000:2018 و ممیزی مراقبتی نوبت دوم شرکت وطن شیر تبریز(گلرود)

موفقیتی دیگر برای شرکت سامان گستران صانع

در ادامه روند ارائه خدمات طراحی، استقرار، اجرا و در انتها ممیزی ثبت و صدور گواهینامه های سیستمی در مجموعه مشتریان شرکت سامان گستران صانع و اجرای برنامه های تعهّد شده به ایشان این بار طراحی، انتقال، استقرار و اجرای سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت مواد غذایی بر اســـــاس استاندارد  ISO 22000:2018 و مراقبت و نگهداری از سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2015 برای دومین سال متوالی در شرکت محترم وطن شیر تبریز (گلرود)، مجموعه تخصصی تولید خامه قنادی، انجام گردید و در ادامه ممیزی سرت و مراقبتی سیستم های مذکور در مرداد ماه سال جاری با موفقیت برگزار و این شرکت محترم نیز به دریافت و تمدید گواهینامه ها توسط مرجع تحت اعتبار IAF توصیه گردید.

مجموعه سامان گستران صانع ضمن عرض تبریک مجدد به شرکت محترم  وطن شیر تبریز (گلرود) به عنوان یک برند معتبر در سطح ملّی در حوزه دامنه فعالیت خود، پیروزی و موفقیت روز افزون در تمامی امورکاری و زندگی را برای مدیریت محترم عامل مجموعه (جناب آقای مهندس رضا موسوی) و تمامی مدیران و پرسنل ساعی شرکت، از درگاه خداوندی مسئلت می نماید.

تاریخ انتشار: دوشنبه, مرداد 20, 1399 | ادامه خبر...
عقد قرارداد ارائه خدمات به شرکت محترم موتوژن 1398/11

به حول و قوه الهی برگ زرین دیگری در سوابق شرکت سامان گستران صانع رقم خورد.

این بار شرکت سامان گستتران صانع طی بررسی های انجام شده و طی روال اداری خرید خدمات در شرکت محترم موتوژن موفق به کسب افتخار ارائه خدمات دامنه فعالیت خود، به این شرکت گردید.

امید است بیش از پیش در خدمت صنایع استان باشیم.

تاریخ انتشار: سه شنبه, بهمن 29, 1398 | ادامه خبر...
  درباره ما

  شركت سامان گستران صانع «سهامي خاص» از سال 1388با به ثبت رسيدن شركت در سازمان ثبت شركت ها به شماره ثبت رسمي 27679 و سپس با اخذ جواز تأسيس واحد فنّي ومهندسي از وزارت صنايع به شماره105/ 9031   درزمينه هاي مشاوره، آموزش و تحقيق  طـــي برنامه ريزي هاي انجام يافته و با جذب نيروهاي كارا و تحصيل كرده شروع به فعاليت كرده است.

  شركت سامان گستران صانع به دنبال افزايش سهم بازار و  ارتقاي سيستم داخلي شركت پس از طراحی، استقرار و اجرای موفقیت سیستم مدیرت کیفیت موفق به دريافت گواهينامه این استاندارد ISO9001:2008 گرديده و در سال 1396 موفق به انتقال این سیستم از ویرایش 2008 به ویرایش جدید یعنی ویرایش 2015 شده است.

  شرکت سامان گستران صانع در سال 1390 پس از دو سال فعالیت موفّق به اخذ صلاحیت حضور در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز را دریافت و با عنایت پروردگار از سال 1390 در پارک علم و فناوری مستقر می باشد و در ادامه روند تفکّر سیستمی خود اخذ تاييديه هاي لازم با فعاليت هاي شركت را نيز در سرلوحه اقدامات بعدي قرار داده است که اهم آنها اخذ پروانه فنّی و مهندسی از سازمان صنایع و معادن، عضويت در انجمن مشاوران مديريت ايران، انجمن صنفي مشاوران، وانجمن صنفي رايانه اي و... می باشد. اعتبار و شهرت اين شركت خصوصاً در منطقه حاصل تلاش ها، روش كار و خط مشي حاكم بر شركت مي باشد. 

  خدمات مشاوره
  نام
  نام خانوادگی
  ایـمیل

  ذخیره اطلاعات


   
   
   
  ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟